Schodiště

Schodiště od společnosti TRUNN

Při výběru schodiště je nutné se držet tří hlavních bodů. Prvním a nejdůležitějším bodem je jejich bezpečnost. Zvláště bavíme-li se o nejmenších členech Vaší rodiny. Úrazům se dá předcházet zejména použitím protiskluzného laku, ale také lze nainstalovat dětská vrátka, dětské lišty či dětská madla.

Dalším důležitým bodem je jejich pohodlnost. Ve výrobě schodišť máme dlouholetou praxi, a proto víme jak správně určit výšku a délku schodu (šířku). Jak vysoké by mělo být zábradlí atd...

Třetím bodem je samozřejmě to, jak schody zabudovat do Vašeho interiéru tak, aby jejich umístění vyhovovalo nejen z hlediska dispozičního řešení, ale také aby nenarušovalo daný design interiéru. S tím Vám velice rád poradí náš tým designerů.

Schodiště - nabízíme vám i vestavěné skříně

V nabídce máme mimo schodů a schodišť i vestavěné skříně na míru, které jsou vhodné i do dětského pokoje. Naše vestavěná skříň vás jistě nezklame. Na stránce vestavěné skříně ceník získáte přibližnou cenu nové skříně. Nejpřesnější cenu však vykalkulujete v online návrháři na vestavné skříně na míru, kde je možnost si vestavné skříně sami navrhnout. Pokud ještě nevíte, jak by měla vaše vestavná skříň vypadat, tak získat inspiraci na stránce Vestavěné skříně inspirace.

Schody a schodiště a vestavěné skříně nabízíme rovněž na našem Pražském webu Truhlářská výroba Praha.