Šatny

Ve starších bytech nahradíme Vaši komoru či jinou podobnou místnost funkční šatnou. V nových bytech se s šatnou většinou počítá a bydlíte-li v domě, určitě se nějaké to místečko na šatnu najde. Naši odborníci a bytový architekti vám rádi poradí a navrhnou řešení přímo pro váš byt.

Šatny - technologie

Vnitřní vybavení šatny by mělo odpovídat především vašim potřebám. Nezapomínejte, že i ty se ale po čase mohou změnit, proto by šatna měla být variabilní. Hodí se využít posuvných, výsuvných a otočných věšáků. Zapomenout byste neměli ani na věšáky pro kravaty, pásky a šátky spolu s velkým množstvím zásuvkových a policových modulů včetně speciálních doplňků.  Každá uzavřená šatna by měla být kvalitně osvětlena a větrána. + MATERIÁLY

Mimo šatny na míru také nabízíme vestavěné skříně

Vedle naší nabídky šaten na míru máme teké v nabídce vestavěné skříně na míru. Námi zhotovená vestavěná skřín vás jistě nezklame. Lze se podívat na stránku vestavěné skříně ceník, kde získáte přibližnou cenu nové skříni. Nejpřesnější odhad však vykalkulujete v online návrháři na vestavné skříně na míru, kde je možnost si vestavné skříně sami navrhnout. Pokud ještě nevíte, jak by měla vaše vestavná skříň vypadat, tak získat inspiraci na stránce Vestavěné skříně inspirace.

Vestavěné skříně jsou také k dostání na našem Pražském webu Truhlářská výroba Praha.