Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek, jakožto nedílná součást koupelny, je praktické řešení, jak schovat vše co nechceme mít na očích. Ať už je to sifon od umyvadla, holící strojek, nebo ručník vše je elegantně ukryto. Jeho hlavním úkolem je však vyřešit otázku úložného prostoru v koupelně. Sestavíme pro Vás na míru nejrůznější modely skříněk pod umyvadlo, doplňkových skříněk , toaletních stolků a jiných odkládacích a úložných prostorů. Se vším Vám rád poradí náš designérský tým.

Koupelnový nábytek - technologie

Veškerý nábytek z naší nabídky je vyroben z v České republice z kvalitních materiálů speciálně upravených pro použití ve vlhkém prostředí. Mezi drobnosti, které zpříjemňují každodenní kontakt s nábytkem patří např. tiché a bezpečné dovírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED diodami. Skříňky lze instalovat jako závěsné nebo je doplnit o nožičky.

Můžeme zhotovit nejen koupelnový nábytek, ale i vestavěné skříně

Vedle naší nabídky koupelnového nábytku na míru máme v nabídce i vestavěné skříně na míru. Naše vestavěná skřín vás jistě nezklame. Na stránce vestavěné skříně ceník získáte přibližnou cenu nové skříně. Nejpřesnější cenu však vykalkulujete v online návrháři na vestavné skříně na míru, kde je možnost si vestavné skříně sami navrhnout. Pokud ještě nevíte, jak by měla vaše vestavná skříň vypadat, tak získat inspiraci na stránce Vestavěné skříně inspirace.

Vestavěné skříně jsou také k dostání na našem Pražském webu Truhlářská výroba Praha.