Vestavěné skříně ceník

Uvažujete-li o pořízení vestavěné skříně, jistě Vás zajímá, zda existuje ceník

Moderní vestavěné skříně jsou nejen praktickým, ale také stylovým řešením, které lze výborně zakomponovat do každého interiéru. Poskytnou dostatek úložného prostoru pro všechny Vaše věci a díky široké variabilitě dekorů budou prvotřídně doplňovat Vaše stávající vybavení interiéru. Nabízíme široké spektrum vestavěných skříní vyrobených na míru, jejichž nespornou výhodou bude efektivní využití úložného prostoru a fakt, že si můžete zvolit rozměry podle typu a velikosti interiéru, okolního nábytku a svých individuálních potřeb.

Firma TRUNN nabízí různé druhy vestavěných skříní, v levnějších i velmi luxusních variantách. Vždy záleží na vašich požadavcích a finančních možnostech. Umíme vyrobit vestavěné skříně do jakéhokoliv prostoru, od obytných místností, přes kanceláře až po různé technické či skladové prostory tak, aby přesně splňovaly všechny vaše představy.

Vestavěné skříně se zpravidla vyrábí přesně na míru danému prostoru a požadavkům zákazníka. Podstatné pro konečnou cenu vestavěné skříně je nejen výběr materiálů, ze kterých je vyrobena, ale také vnitřní uspořádání a výběr doplňků. Dá se tedy říct, že obecný ceník na vestavěné skříně nemůže existovat.

Vestavěné skříně jsou vždy originál, orientační ceník najdete v našem on-line návrháři

Zajímá Vás, jaká bude cena Vaší nové vestavěné skříně a jestli Vám dáme k dispozici ceník vestavěné skříně? Vzhledem k tomu, že vestavěné skříně jsou vyráběné na zakázku, tedy na míru danému prostoru a požadavkům zákazníka, není k dispozici žádný komplexní ceník. Konečná cena vestavěné skříně se vždy liší v závislosti na použitých materiálech, rámech, kování a doplňcích vestavěné skříně.

Pokud bude vaše vestavěná skříň z lamina, bude určitě o několik tisíc levnější než z masivního dřeva. Cena modelů vestavěných skříní se liší také podle toho, zda bude mít šoupací nebo otevírací dveře. Chcete mít dveře vestavěné skříně z lamina, barevného skla lacobel nebo se Vám líbí zrcadla? I zde je nutné počítat s tím, že cena vestavěné skříně bude pokaždé jiná.

Orientační ceník vestavěné skříně najdete na našich webových stránkách v ON-LINE NÁVRHÁŘI VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ.

Vestavěné skříně ceník – proč si vybrat nás?

 • Orientační ceník vestavěné skříně lze najít a cenu vestavěné skříně stanovit na základě Vašich požadavků zadaných do online návrháře vestavěných skříní
 • Díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní velmi rychle – zpravidla do 14 dnů od objednávky
 • Zpracujeme zdarma návrh, 3D vizualizaci, kalkulaci a konečnou cenu vestavěné skříně
 • Ochotně Vám poradíme s výběrem materiálů, dekorů, kování, doplňků a dalších komponentů, tak aby vestavěné skříně splnily všechna Vaše očekávání.
 • Naše nabídka obsahuje více než 100 různých dekorů a barevných kombinací vestavěných skříní, tak abychom vyhověli i těm nejnáročnějším zákazníkům
 • Materiál a komponenty, které používáme na výrobu vestavěných skříní, je té nejvyšší možné kvality
 • Na vestavěné skříně poskytujeme záruční i pozáruční servis
 • Máme bohaté zkušenosti. Vestavěné skříně vyrábíme již více než 15 let.
 • Nabídneme Vždy Vám něco navíc – slevové akce na vestavěné skříně, při kterých lze ušetřit nemalé peníze.


Pokud Vám nebude stačit orientační ceník z on-line návrháře a rozhodnete se využít osobní konzultace s naším technikem, kontaktujte nás pomocí emailu na info@trunn.cz, kontaktního formuláře či rovnou zavolejte na telefonní číslo 606 112 100.

Jaké může být vybavení vestavěné skříně, a máme ceník doplňků?

Ještě předtím, než objednávku vestavěné skříně závazně potvrdíte, vše si dobře promyslete. Různé košíčky či věšáky do vestavěné skříně lze časem dokoupit, ale výměna obyčejných otevíracích dveří za šoupací, ale už tak snadná není.Nejrůznější šuplíky, držáky, košíčky, kravatovníky – to je to, co dělá vestavěné skříně tak populárními. I tyto doplňky se podílejí na konečné ceně vestavěné skříně, s každým dalším šuplíkem a specifickým přáním se cena mění.

Cenu vestavěné skříně změní i vnitřní osvětlení skříně. Můžete se rozhodnout pro levnější alternativu osvětlení s klasickým manuálním vypínačem nebo investovat do dražší varianty, kde se světlo rozsvěcí díky fotobuňce.

Zkuste se podívat na orientační ceník vestavěné skříně a vyzkoušejte se sami v ONLINE NÁVRHÁŘI VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ, jak se bude cena měnit podle toho, jaké doplňky si vyberete.

Vestavěné skříně ceník – jak postupovat při stanovení orientační ceny

 1. Otevřete si ONLINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ a do připravených políček zadejte potřebné údaje (počet dílů skříně, rozměry, požadavek na zadní stěnu)
 2. Otevřete záložku „ZVOLTE INTERIÉR“ a zadejte požadavek na díly a dekor, ze kterých má být vestavěná skříň vyrobena
 3. Otevřete záložku „VYBERTE DVEŘE“ a zvolte typ dveří (otočné, posuvné, bez dveří), jejich výplň a rám vestavěné skříně
 4. Otevřete záložku „ODEŠLETE POPTÁVKU“ a vyplňte Vaše kontaktní údaje, vypište do poznámky Vaše zvláštní požadavky nebo připojte vlastní obrázek vestavěné skříně
 • Po zadání všech údajů se v horní části online návrháře zobrazí předběžná cena vestavěné skříně
 • Vaši poptávku nezávazně a zdarma zpracujeme a zašleme jí do 2-3 pracovních dní na Váš e-mail

Do jakých lokalit vestavěné skříně dodáváme?

Jsme připraveni vyrobit a dodat vestavěné skříně do různých lokalit. Nejblíže je pro nás Bílina, Teplice, Most, Louny, Ústí nad Labem, Chomutov, Litvínov, Duchcov a Litoměřice, ale po dohodě dojedeme kamkoliv v ČR.  

Vestavěné skříně máme také v nabídce na našem novém webu. Rovněž na tomto webu naleznete stránku Vestavěné skříně ceník.