Naši partneři

Podlahy Praha

Podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oboru prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. Mají pestrou nabídku sortimentu, kde nabízejí dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum a další podlahové krytiny. Mezi jimi nabízenými službami lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V jejich kamenné prodejně mají nejen PVC podlahy a ostatní krytiny, ale taky i veškeré příslušenství, které k nim patří.

 

Deratizace Praha

Deratizace Praha Firma KF TRANS s.r.o. poskytuje všechny DDD služby. Jejich deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) je na vysoké úrovni. Rovněž jejich dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů) ve kvalitě nikterak nezahálí. Dezinfekce, kterou nabízejí je kvalitní a je jedno zda jde o dezinfekci různých plísní nebo o dezinfekci různých odpadních jímek a žump.

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha Jistě se Vám někdy stalo, že jste zůstali stát za zabouchnutými dveřmi nebo jste chtěli odemknout a zlomil se vám klíč v zámku. Pak jistě víte, že v tu chvíli nepomůže násilí v podobě kopání do dveří a nezbývá nic jiného, než co nejrychleji volat profesionály poskytující rychlý pohotovostní zámečnický servis. A přesně takové služby poskytuje zámečnická pohotovost Praha, která disponuje zručnými zámečníky, kteří jsou nonstop připraveni vyrazit za zákazníkem a vyřešit jeho problém s dveřmi nebo zámkem. Uložte si do mobilu kontaktní údaje na zámečnickou pohotovost Praha a budete se moct kdykoliv spolehnout na odbornou práci spolehlivého zámečníka.

 

Marmoleum Praha

marmoleum Praha Společnost Podlahy Praha nabízí podlahovou krytinu marmoleum za lukrativní cenu. V jejich nabídce můžete spatřit také i všechny potřebné služby, které s touto podlahou souvisí. Marmoleum je označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se o podlahovou krytinu, která je složena ze směsy lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani to, když podlaha vydrží padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.