Kuchyně

Kuchyně dnes už není jen místo na vaření, ale stává se centrem domácnosti, kde se její členové společně setkávají a tráví zde svůj čas. Proto je důležité, aby se v ní její majitel cítil co možná nejpříjemněji a od toho jsme tu my!

Kuchyňské linky na míru vyrábíme z velkého množství materiálů a snažíme se Vás uspokojit jak z hlediska designového provedení kuchyně, tak ze stránky její funkčnosti.

S návrhem, výběrem materiálu a vizualizací Vám rád pomůže náš tým ochotných designérů...

Kuchyně na míru - technologie

Z naší nabídky si můžete vybrat dvířka z masivu, dýhovaná, z lamina, s folií, nebo také dvířka z MDF lakovaná do vysokého lesku. Pracovní desky nabízíme klasické dřevotřískové s odolným HPL laminátem, desky z "umělého kamene". Obklady jsou vyráběny z lamina, nebo moderních barevných skel LACOBEL v mnoha odstínech.

Funkční využití Vaší kuchyňské linky spočívá ve správném výběru typu otevírání kuchyňských skřínek, které může být klasické, výklopné, nebo výsuvné, a to vše samozřejmě s tlumeným dojezdem. Vybírat můžete také z velkého množství úchytek, ale v naší nabídce najdete i moderní bezúchytkové otevírání, které Vám umožní pohodlně skřínku otevřít i s plnýma rukama. 

Důležité je také osvětlení kuchyně. Zvolte si bodové osvětlení, zářivky a nebo moderní LED osvětlení v mnoha barevných provedeních.

Samozřejmostí je pro nás kompletní dodání/montáž kuchyně na míru včetně spotřebičů dle Vašeho výběru a také možnost výroby ostatního kuchyňského nábytku, jako jsou jídelní stůl a židle, různé komody a skříňky. Vše pak působí esteticky uceleným dojmem.

Mimo kuchyně na míru také nabízíme vestavěné skříně

Vedle naší nabídky kuchyní na míru vám také můžeme nabídnout vestavěné skříně na míru. Námi vyrobená vestavěná skřín vás jistě nezklame. Můžete se podívat na stránku vestavěné skříně ceník, kde lze získat přibližnou cenu o nové skříni. Nejpřesnější odhad však získáte díky online návrháři na vestavné skříně na míru, kde si můžete sami vestavné skříně navrhnout. Pokud ještě nevíte, jak by měla vaše vestavná skříň vypadat lze získat inspiraci na stránce Vestavěné skříně inspirace.

Vestavěné skříně jsou také k dostání na našem Pražském webu Truhlářská výroba Praha.